Amerika'da Gayrimenkul Yatırımın Avantajları

Amerika'da Gayrimenkul Yatırımın Avantajları

 

Amerikada Gayrimenkul Yatırımı

 

Amerika'dan ev almak özellikle kira getirisi yönünden oldukça büyük fırsatlar sunmaktadır. Amerikada gayrimenkul yatırımı özellikle farklı ülkelerde bulunan vatandaşlar için oldukça zahmetli görünebilir. Fakat Trusa firması Amerika'dan ev almak isteyen pek çok yatırımcıya bütçelerine uygun ikinci el ev imkanı sunmaktadır.

Evler genellikle müstakil yapıda olup, firma tarafından kiracı bulma opsiyonuna da sahiptir. Trusa firması farklı ülkelerde yer alan yatırımcılar için maddi açıdan uygun fırsatları gözetir, Amerika'ya yerleşme ve burada yatırım yapma durumlarını kolaylaştırır. Bu sayede yatırımcılar her zaman yatırımlarının karşılığını dolar bazındaki kira getirileri ile alır.

Amerikada gayrimenkul yatırımı yapmak Türkiyedeki gayrimenkul yatırımına göre 3 kat daha yüksektir. Amerikada gayrimenkul yatırımı yaparak dolarla kira getirisi sağlayabilir sevdiklerinize ve kendinize güzel bir gelecek sağlayabilirsiniz. TRUSA Amerikada alacağınız evin tüm işlemlerini Türkiye ve Amerikadaki deneyimli ekibi ile profesyonelce yürütmektedir. 

TRUSA müşterilerinin kısa vadede yüksek kira getirisini elde etmesi için çalışmaktadır.

TRUSA bütçenize en uygun evi bularak, kendisini en hızlı amorti edecek yatırım alternatiflerini size sağlar. Ev fiyatı, kira getiri oranları ve amortisman süreleri hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Amerikada gayrimenkul yatırımı

BİLGİ ALIN!

Lütfen bilgileri eksiksiz doldurunuz.
Firmamız en yakın zamanda sizinle irtibat’a geçecektir.

7 KISA ADIMDA EV SAHİBİ OLUN!

 • EVİMİZİ BULALIM
  EVİMİZİ BULALIM

  Trusa Investment Management portföyü her gün yenilenmektedir. Yatırım listemiz, geri dönüşünün en hızlı olduğu evlerden oluşmaktadır. Şimdi gelin listemizde olan veya olmayan size en uygun evi bulalım.

 • ALIM TALEBİMİZİ BİLDİRELİM
  ALIM TALEBİMİZİ BİLDİRELİM

  Artık evimizi bulduk ve şimdi talebimizi bildirebiliriz. Ev alım talebimizin gerçekleşebilmesi ve alım işlemlerinin başlayabilmesi için $ 25 Bin kapora yatırmanız gerekir.

 • EKSPERTİZ ZİYARETİ
  EKSPERTİZ ZİYARETİ

  Talep ettiğimiz ev için 10 gün içerisinde ekspertiz yaptıralım. Ekspertiz raporu, evi aldıktan sonra çıkabilecek masrafları bize gösterecek olan rapordur. Ekspertiz sonrasında ev için acil yapılması gereken bir tadilat var ise bu tadilat raporu ışığında satıcıdan tadilatları yapmasını isteyeceğiz. Ekspertiz ücreti 250 – 450 Dolar arası değişmekte olup alıcı tarafından ödenir.

 • KONTROL
  KONTROL

  Ekspertiz sonrası yapılması gereken tüm yenilemelerin yapıldığını kontrol ettirelim.

 • TAPU TRANSFER RANDEVUSU
  TAPU TRANSFER RANDEVUSU

  Avukatınızın tapu dairesinden alacağı transfer randevu ardından, kalan bakiyenin ödenmesi.

 • EVİNİZ ADINIZA KAYIT OLDU
  EVİNİZ ADINIZA KAYIT OLDU

  Yeni eviniz hayırlı olsun. Artık tapunuz adınıza geçti. Anahtarlarımızı teslim alıyor veya kiracımıza teslim ediyoruz. (Trusa komisyonu bu adımda ödenir %5).

 • KİRANIZI ALMAYA BAŞLAYIN
  KİRANIZI ALMAYA BAŞLAYIN

  Satışın tamamlanmasının hemen ardından, 2 iş günü içerisinde ilk kiranızın hesabınıza yatırılması.

 • Ev alım süreci, yaklaşık 30 gündür.
  Amerikan vatandaşları ve yabancı alıcılar için süre aynıdır.
  Depozito ödemesi ardından, yetkilimiz ile Amerikan konsolosluğuna yapacağınız ziyaret ile pasaportunuzun “Certified Copy - Orjinal kopyası”’nı almamız ve Amerika’daki avukatlarımıza ulaştırarak işlemlerin devamını sağlamamız gerekmektedir.

x
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?