Trusa Avantajları

TRUSA
AVANTAJLARI

TRUSA Investment Management, Amerika çapında oluşturduğu alt yapı ile her türlü yatırım fırsatına Türkiye’den ulaşımı mümkün kılabilmektedir. İstediğiniz mülk ister ev, ofis, arsa, işyeri, banka şubesi, restaurant veya dünya devi bir markanın mülkü olsun tüm yatırım araçlarına TRUSA ile ulaşabilmeniz mümkündür.

TRUSA vasıtası ile satın almış olduğunuz yatırımınızı zaman içerisinde tekrar satmak isterseniz, satış konusunda da TRUSA yanınızda olacaktır.

 

Trusa Avantajları

• Gayrimenkulünüzün tapusu adınıza çıkar. Önce e-mail
ile kopyası, ardından kargo ile orjinali size ulaştırılır

• Türkiye’deki kira getirisinin üç katına yakın kira getiriniz olur.
(*Kiracı garantisi opsiyonu ile)

• Evinizin kiralama, bakım ve takip gibi tüm ihtiyaçları profesyonellerce sağlanır

• 2018 Yılı itibari ile TRUSA, satış yaptığı tüm Eyaletlerde kendi ekiplerince bakım servisi vermektedir. Dolayısı ile evinize yapılacak hiç bir tadilatta yüksek aracı ücreti ödemeden TRUSA personelinden hizmet alabilirsiniz.

• Belirlediğiniz ülkedeki banka hesabınıza kiranız Amerikan Doları olarak yatırılır.

• İhtiyacınız doğrultusunda Amerika’da oturma izni ve vatandaşlık başvuruları hizmetleri için tecrübeli profesyonellere yönlendirme.

• Amerika’da bulunan 5 ofis ve 71 kişilik profesyonel ekibimiz ile sürekli yatırımın en yüksek getiri sağladığı emlak portföylerinin ve yatırım piyasasının takibi ve yatırımcılarımıza sunulur.

Örnek yatırım fırsatı;

1.050.000 TL ‘lik bir emlak yatırımı ülkemizde ortalama 3.000 – 4.000 TL kira getirisi sağlamaktadır.

TRUSA ile 60.000 Amerikan Doları karşılığı, yaklaşık 1.050.000 TL ile Amerika’dan alacağınız evinizin kira getirisi ( kira garantisi komisyonu düşüldükten sonra ) ortalama 450– 500 Amerikan Doları yani takriben 7.875 – 8.750 TL’dir

Listemizdeki emlak seçeneklerinin TAMAMINA “kiracı garantisi opsiyonu” verilmektedir.

*Yukarıda verilen örnek TRUSA yatırımları içerisinde yatırımcı çekmek amaçlı verilen bir örnek değildir. Standart TRUSA yatırımlarından sadece biridir

 

Yıllık Giderleriniz;

1. Gayrimenkul vergisi ( Takriben 1 Aylık kira getiriniz kadar )

2. Doğal afet sigortası ( Takriben 1 Aylık kira getiriniz kadar )

TRUSA ile Amerika’dan alacağınız evinize ait Tüm giderleriniz ( vergiler, doğal afet sigortası ve kiracı garantisi komisyonları ) sonrasında amortisman ( kendisini geri ödeme ) süresi Amerikan Doları bazında 11-12 yıl arasında olacaktır.,

Dolayısı ile 60.000 Dolarlık yatırımınız yılda net olarak 4.500  ila 5.000 dolar arasında getiri sağlıyor olabilecektir.

BİLGİ ALIN!

Lütfen bilgileri eksiksiz doldurunuz.
Firmamız en yakın zamanda sizinle irtibat’a geçecektir.

7 KISA ADIMDA EV SAHİBİ OLUN!

 • EVİMİZİ BULALIM
  EVİMİZİ BULALIM

  Trusa Investment Management portföyü her gün yenilenmektedir. Yatırım listemiz, geri dönüşünün en hızlı olduğu evlerden oluşmaktadır. Şimdi gelin listemizde olan veya olmayan size en uygun evi bulalım.

 • ALIM TALEBİMİZİ BİLDİRELİM
  ALIM TALEBİMİZİ BİLDİRELİM

  Artık evimizi bulduk ve şimdi talebimizi bildirebiliriz. Ev alım talebimizin gerçekleşebilmesi ve alım işlemlerinin başlayabilmesi için $ 25 Bin kapora yatırmanız gerekir.

 • EKSPERTİZ ZİYARETİ
  EKSPERTİZ ZİYARETİ

  Talep ettiğimiz ev için 10 gün içerisinde ekspertiz yaptıralım. Ekspertiz raporu, evi aldıktan sonra çıkabilecek masrafları bize gösterecek olan rapordur. Ekspertiz sonrasında ev için acil yapılması gereken bir tadilat var ise bu tadilat raporu ışığında satıcıdan tadilatları yapmasını isteyeceğiz. Ekspertiz ücreti 250 – 450 Dolar arası değişmekte olup alıcı tarafından ödenir.

 • KONTROL
  KONTROL

  Ekspertiz sonrası yapılması gereken tüm yenilemelerin yapıldığını kontrol ettirelim.

 • TAPU TRANSFER RANDEVUSU
  TAPU TRANSFER RANDEVUSU

  Avukatınızın tapu dairesinden alacağı transfer randevu ardından, kalan bakiyenin ödenmesi.

 • EVİNİZ ADINIZA KAYIT OLDU
  EVİNİZ ADINIZA KAYIT OLDU

  Yeni eviniz hayırlı olsun. Artık tapunuz adınıza geçti. Anahtarlarımızı teslim alıyor veya kiracımıza teslim ediyoruz. (Trusa komisyonu bu adımda ödenir %5).

 • KİRANIZI ALMAYA BAŞLAYIN
  KİRANIZI ALMAYA BAŞLAYIN

  Satışın tamamlanmasının hemen ardından, 2 iş günü içerisinde ilk kiranızın hesabınıza yatırılması.

 • Ev alım süreci, yaklaşık 30 gündür.
  Amerikan vatandaşları ve yabancı alıcılar için süre aynıdır.
  Depozito ödemesi ardından, yetkilimiz ile Amerikan konsolosluğuna yapacağınız ziyaret ile pasaportunuzun “Certified Copy - Orjinal kopyası”’nı almamız ve Amerika’daki avukatlarımıza ulaştırarak işlemlerin devamını sağlamamız gerekmektedir.

x
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?