Amerikadan Gayrimenkul Yatırımı

Amerikadan Gayrimenkul Yatırımı

Trusa firması Türkiye’de bulunan yatırımcıların Amerika’da almak istedikleri ikinci el müstakil evler konusunda satın alma işlemini gerçekleştirmektedir. Yatırımcılar adına hem satın alma hem de yönetim süreci takibini yapan firma sayesinde yatırımcılar da yüksek kira gelirlerinin sahibi olabilmektedir.

 

Bir Amerika kuruluşu olan TRUSA firması, yatırımcılara Amerika’da aldıkları ikinci el evlerle ilgili kiracı garanti sunmakla beraber yatırımcıların elinde bulunan ikinci el evlerin satışına da yardımcı olmaktadır.

 

Türkiye’de bulunan yatırımcıların Amerika’da ev alması bazı durumlarda zor gibi gözükebilir. Fakat Trusa firması sayesinde bu zorluklar anında avantajlı fırsatlara çevrilmektedir. Bireysel olarak gelecek yatırımcılara hem satın alma konusunda hem de yatırım sürecinde yardımcı olan firma, yatırımcıların maddi durumlarına göre emlak hizmeti yanından yatırım danışmanlığı hizmeti de vermektedir. Bu sayede müşteriler diledikleri yerden gayrimenkul yatırımlarını takip edebilir, kısa sürede yüksek kira getirileri sayesinde kazanç kapısını aralayabilir.

BİLGİ ALIN!

Lütfen bilgileri eksiksiz doldurunuz.
Firmamız en yakın zamanda sizinle irtibat’a geçecektir.

7 KISA ADIMDA EV SAHİBİ OLUN!

 • EVİMİZİ BULALIM
  EVİMİZİ BULALIM

  Trusa Investment Management portföyü her gün yenilenmektedir. Yatırım listemiz, geri dönüşünün en hızlı olduğu evlerden oluşmaktadır. Şimdi gelin listemizde olan veya olmayan size en uygun evi bulalım.

 • ALIM TALEBİMİZİ BİLDİRELİM
  ALIM TALEBİMİZİ BİLDİRELİM

  Artık evimizi bulduk ve şimdi talebimizi bildirebiliriz. Ev alım talebimizin gerçekleşebilmesi ve alım işlemlerinin başlayabilmesi için $ 25 Bin kapora yatırmanız gerekir.

 • EKSPERTİZ ZİYARETİ
  EKSPERTİZ ZİYARETİ

  Talep ettiğimiz ev için 10 gün içerisinde ekspertiz yaptıralım. Ekspertiz raporu, evi aldıktan sonra çıkabilecek masrafları bize gösterecek olan rapordur. Ekspertiz sonrasında ev için acil yapılması gereken bir tadilat var ise bu tadilat raporu ışığında satıcıdan tadilatları yapmasını isteyeceğiz. Ekspertiz ücreti 250 – 450 Dolar arası değişmekte olup alıcı tarafından ödenir.

 • KONTROL
  KONTROL

  Ekspertiz sonrası yapılması gereken tüm yenilemelerin yapıldığını kontrol ettirelim.

 • TAPU TRANSFER RANDEVUSU
  TAPU TRANSFER RANDEVUSU

  Avukatınızın tapu dairesinden alacağı transfer randevu ardından, kalan bakiyenin ödenmesi.

 • EVİNİZ ADINIZA KAYIT OLDU
  EVİNİZ ADINIZA KAYIT OLDU

  Yeni eviniz hayırlı olsun. Artık tapunuz adınıza geçti. Anahtarlarımızı teslim alıyor veya kiracımıza teslim ediyoruz. (Trusa komisyonu bu adımda ödenir %5).

 • KİRANIZI ALMAYA BAŞLAYIN
  KİRANIZI ALMAYA BAŞLAYIN

  Satışın tamamlanmasının hemen ardından, 2 iş günü içerisinde ilk kiranızın hesabınıza yatırılması.

 • Ev alım süreci, yaklaşık 30 gündür.
  Amerikan vatandaşları ve yabancı alıcılar için süre aynıdır.
  Depozito ödemesi ardından, yetkilimiz ile Amerikan konsolosluğuna yapacağınız ziyaret ile pasaportunuzun “Certified Copy - Orjinal kopyası”’nı almamız ve Amerika’daki avukatlarımıza ulaştırarak işlemlerin devamını sağlamamız gerekmektedir.

x
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?