Randevu Al
Halil B.
Halil B.

İlk evimi 4 yıl önce almıştım. Erdem bey bize güvendikçe başka ev almayıda düşünebilirsiniz demişti. Söylediği gibi de oldu ve birikim yaptıkça onlar aracılığıyla yine ev satın aldım. 3 arkadaşım yine onlar aracılığıyla yatırım yaptılar.İstisnasız her ayın 7 sinde kiralarım dolar hesabıma yattı. Acil paraya ihtiyacım olup evimi satmak istediğimde çok hızlıca ev satıldı ve para hesabıma geçti. Güvenilir, işini düzgün yapan ve profesyonel bir ekibe sahipler.Eğer dolarla yurtdışında yatırım yapmak isterseniz yüksek memnuniyetle tavsiye ediyorum.

Trusa Investment Management
TRUSA Hakkında Yapılan Diğer
Yorumları İnceleyin!
Oya A.
Oya A.
4 yıldır tanıdığım şirket. İlk iki yıl hem TR hem USA standartlarını inceledikten sonra kendilerinden profesyonel destek almaya başladım.
Devamı
Oğuzhan Ö.
Oğuzhan Ö.
Trusa ile 2021 yılının sonunda tanıştım ve nihayet 2023 yılında birçok araştırmam sonrasında Trusa aracılığıyla Amerika'dan ev almış oldum.
Devamı
Gül E.
Gül E.
Yaklaşık iki senedir karşılıklı güvene dayalı bir şekilde çalıştığımız yurtdışı yatırım şirketidir.
Devamı
Merve C.
Merve C.
Trusa ile 1 yil once tanistik, ve ev aldik, yaklasik 8 ay sonra ogrendik ki evimiz bir yanginda yanmis, ev sigortali oldugundan istersek paramizi geri alabilecegimizi ilettiler bize, biz ise butcemize uygun bir ev ile devam etmek istedik.
Devamı
Arda Ö.
Arda Ö.
Amerika’dan ev almayı düşünüyorsanız kesinlikle temas kurmanız gereken ilk adres.
Devamı
İbrahim T.
İbrahim T.
Biz 3 arkadaş beraber aynı siteden 3 daire aldık. Ben evi alırken ilk başta biraz tereddütlü idim ama 20 gün gibi bir sürede satış işleminin bitmesi ve hemen ertesi gün ilk kirayı hesabımızda görmeyle beraber bütün tereddütler gitti.
Devamı
Volkan E.
Volkan E.
3 Yıl önce Trusa aracılığıyla Amerika’da evimizi aldık, düzenli bir şekilde her ay kira tutarı hesabımıza yatırıldı, tüm vergiler vs hepsi adımıza ödendi.
Devamı
Cemal Tolga Ö.
Cemal Tolga Ö.
Trusa ile yaklaşık 3 sene önce bir tanıdığımın beni yönlendirmesi ile tanışıklığımız oldu, bu süreçte kendime 2 tane yer alma fırsatım doğdu, ilk günden itibaren vaat ettikleri her şeyi yerine getirdiler.
Devamı
Süheyl G.
Süheyl G.
Trusa İnvestment Management firması üzerinden Amerika'da satın aldığım evlerin gerek satın alma süreçleri gerekse gayrimenkulun yönetilmesi konularında başka hiçbir yerde olmadığım kadar kendimi rahat ve güvende hissettiğim başka bir yatırmım olmadı.
Devamı
Ayla P.
Ayla P.
Yaklasik 2 senedir birden fazla gayrimenkulde TRUSA ile calismaktayim. Gecen ay mulkumuzde cikan yanginda kendi sigortalari kapsaminda hem ucretsiz bir sekilde evi degistirdiler...
Devamı
Rakamlarla
TRUSA Investment
Satılan Ev
4800
+
Satılan Ev
Müşteri
1400
+
Müşteri
Aylık Emlak Portföyü
150
+
Aylık Emlak Portföyü
Katalog
TRUSA Invesment Management:
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
21:22
Görüşmeyi Başlat