#1
Neden Sadece İkinci El Evler?
#2
Neden Müstakil Evler?
#3
“Kiracı Garantisi Opsiyonu" Nedir?
#4
Kiracı Garantisi Komisyonu İçerisine Neler Dahildir?
#5
Hangi Eyaletlerden Ev Alınabilir?
#6
TRUSA’nın Komisyon Oranı Nedir?
#7
Amerikan Konsolosluğu Ziyareti;
#8
Gerçekten bu kadar kolay mı?
#9
Listedenizde istediğim gibi ev yoksa?
#10
Yinede istediğim ev TRUSA’da yok!?
#11
Her evde kiracı garantisi nasıl olur?
#12
Güven, Güven, Güven! Peki ne kadar güvenli?
#13
Satın alma için neler yapmam gerekiyor?
#14
Evimi almam ne kadar sürer?
#15
Evi aldıktan sonra kiminle görüşüp, kiramı nasıl alacağım?
#16
Aldığım evde kendim oturmak istiyorsam?
#17
Vergi?
#18
Neden Amerika’dan yatırım için ev almalıyım?
#19
Neden TRUSA ile ev Almalıyım?

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Aklınıza takılan tüm soruları buradan sormak için tıklayın...

TIKLAYIN
Trusa İle Amerika'dan Ev Almanın Avantajları

Trusa İle Amerika'dan Ev Almanın Avantajları

Trusa, Türkiye'deki yatırımcıların Amerikadan ev almak istediklerinde satın alma ve sonrasındaki yönetim (takip ve kiralama) hizmetlerinin tamamını sağlayan, avantaj dolu bir hizmettir. 2005 yılında Amerika'da kurulan Trusa, günümüzün emlak sektöründe, kiracıları garanti olan ikinci el ev satma işlemini gerçekleştiren tek firmadır.

 

 Bireysel müşterilerin dışında, aynı zamanda Türkiye firmalarının da kiracısı garantili olan ev satışı işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kısaca Amerikadan ev almak istediğinizde, alım işlemleriniz başka firmalarla başlasa da, Trusa ile devam edebilmektedir. Tüm bu nedenlerden göz önünde bulundurulduğunda, güçlü bir alt yapıya sahip olan Trusa ile kiracısı garantili ikinci el ev alma, Amerikada yatırım yapmanın en mantıklı yoludur.

 

 - Alacağınız gayrimenkul evinizin tapusu sizi adınıza çıkar. E-mail ile kopyası size ulaştırıldıktan sonra, kargoyla orijinal tapunuz size ulaşır.

 

 - Türkiye'de alacağınız evin kira getirisinin yaklaşık 3 katını Amerikada yatırım yaparak, dolar hesabınıza alabilirsiniz. Ayrıca evinizi kiraya vermenizin Trusa ile garantili yolu var.

 

 - Evinizi aldıktan sonra takip işlemleriyle uğraşmanıza gerek kalmıyor. Sizin adınıza Trusa tüm bu işlemleri profesyonel ekibiyle gerçekleştirmektedir. Yani kiranızı bile Trusa dolarla hesabınıza aktarıyor.

 

 - 2018 yılından sonraki dönemde Trusa'nın yeni uygulaması sayesinde, eviniz için bakım servisi hizmeti sunulmaktadır. Dolayısıyla yüksek ücretlerle evinizin tadilat işlemlerini yapmanıza gerek kalmadan, Trusa sizin için bunu yapıyor.

 

 - Hangi ülkede yaşıyorsanız yaşayın, kira getiriniz banka hesaplarınıza Amerikan doları şeklinde yatırılıyor.

 

 Bütün ev alma işlemlerinizde olduğu gibi, Trusa Amerikan vatandaşı olmak istemeniz durumunda, sizi profesyonel ekiplere yönlendirebilir. İsterseniz Trusa aracılığıyla yüksek kira getirileri kazanabilirsiniz.

Trusa İle Amerika'dan Ev Almanın Avantajları
Trusa İle Amerika'dan Ev Almanın Avantajları
Trusa, Türkiye'deki yatırımcıların Amerikadan ev almak istediklerinde satın alma ve sonrasındaki yönetim (takip ve kiralama) hizmetlerinin tamamını sağlayan, avantaj dolu bir hizmettir.
Trusa ile Amerika'dan Ev Nasıl Alınır ?
Trusa ile Amerika'dan Ev Nasıl Alınır ?
Türkiye’deki yatırımcıların Amerika’dan aldıkları “ikinci el müstakil evlerin” tüm satın alma ve sonrasındaki yönetim (kiralama ve takip) hizmetlerini sağlayan Trusa ile Amerika'dan nasıl ev alınır.